O nás   |    PRŠUTÉRIE®   |    Pršuty   |    Prodejny   |    Farma   |    Penzion

Novinky

 
BOHEMIA a KLÁŠTERNÍ pršut od Chovanečka získaly ocenění KLASA

Praha 24. října 2023 – Logem KLASA jsou označovány kvalitní výrobky již od roku 2003. Toto prestižní označení získalo nyní pro své produkty devět producentů. KLASU najdete například na jedinečném BOHEMIA a KLÁŠTERNÍM pršutu od Chovanečka, vyhlášeném vepřovém sádle od Pillera, oleji Manka Salátová od FABIO PRODUKT i SVĚTLÉM LEŽÁKU ORIGINAL od Harracha nebo Českém česneku od P+P. 

 Ocenění KLASA, které tyto výrobky získaly, garantuje jejich výjimečnou kvalitu a jedinečnost při srovnání s běžnými výrobky na trhu. Značku uděluje ministr zemědělství na tři roky. Po celou dobu platnosti certifikátu jsou ocenění výrobci kontrolováni Státní zemědělskou a potravinářskou inspekcí a Státní veterinární správou. Logo KLASA je tak zcela hodnotným ukazatelem pro spotřebitele, kteří mají jistotu, že když přidají do nákupního košíku takto označený produkt, kupují kvalitní potravinu vyrobenou v České republice.

 

 CCF_000433_page-0001 CCF_000432_page-0001

 

 

Tisková zpráva ke stažení

 

Slavnosti Pastvin na Hlinné

Děkujeme všem, kteří jste se v sobotu 9. 9. 2023 zúčastnili 6. ročníku Slavností pastvin a pomohli tak vytvořit skvělou atmosféru na Hlinné. Na jarmarku jste mohli koupit produkty regionálních výrobců, počasí nám přálo, kapela hrála skvěle a každý člen rodiny si přišel na své u jednotlivých stanovištích po trase zážitkově-naučného okruhu. Letošní ročník si pochvaloval dokonce i Středohoř a my se na vás opět těšíme příští rok! PRŠUTÉRIE®

Ukázka výroby pršutu a chovu ovcí Suffolk v rodinném podniku

Moderátor Mistr Málek dnes navštíví Pršutérii Chovaneček, kde se podívá, jak probíhá výroba kvalitních masných specialit, hlavně tedy pršutu, na které se tento převážně rodinný podnik zaměřuje. Podívá se také na farmu v malé vesnici jménem Hlinná, kde rodina Chovanečků má své hospodářství.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.