O nás   |    PRŠUTÉRIE®   |    Pršuty   |    Prodejny   |    Farma

Novinky

 
Slavnosti Pastvin na Hlinné

Děkujeme všem, kteří jste se v sobotu 9. 9. 2023 zúčastnili 6. ročníku Slavností pastvin a pomohli tak vytvořit skvělou atmosféru na Hlinné. Na jarmarku jste mohli koupit produkty regionálních výrobců, počasí nám přálo, kapela hrála skvěle a každý člen rodiny si přišel na své u jednotlivých stanovištích po trase zážitkově-naučného okruhu. Letošní ročník si pochvaloval dokonce i Středohoř a my se na vás opět těšíme příští rok! PRŠUTÉRIE®

Ukázka výroby pršutu a chovu ovcí Suffolk v rodinném podniku

Moderátor Mistr Málek dnes navštíví Pršutérii Chovaneček, kde se podívá, jak probíhá výroba kvalitních masných specialit, hlavně tedy pršutu, na které se tento převážně rodinný podnik zaměřuje. Podívá se také na farmu v malé vesnici jménem Hlinná, kde rodina Chovanečků má své hospodářství.

PRŠUTERIE na VELETRHU FOR GASTRO - HOTEL PRAG

Také na letošním veletrhu FOR GASTRO & HOTEL vybírala odborná porota nejlepší exponáty a technologie letošního roku. Soutěžilo se ve dvou kategoriích (Technologie a vybavení a Nápoje a potraviny). O prestižní ocenění bojovalo celkem 31 přihlášených zajímavostí. Prestižní ocenění GRAND PRIX získaly v každé kategorii tři společnosti.

Odborná porota udělila také dvě čestná uznání. Předsedou poroty byl Miroslav Kubec, prezident Asociace kuchařů a cukrářů ČR, členy poroty byli Nina Provaan Smetanová, Muzeum Gastronomie a Kateřina Reimitzová, šéfredaktorka LCI CZ, s.r.o.. Porotci hodnotili technické parametry, progresivní technologie, netradiční nápad, mimořádnou kvalitu za přijatelnou cenu, materiál, ekologické hledisko, energetickou úspornost i možnosti uplatnění na trhu. Naše firma získala ocenění GRAND PRIX v kategorii \"Potraviny a nápoje\" za produkt Pršuto KLÁŠTERNÍ ŠUNKA.

Farmářský stánek Pršuterie Liběšice 2017

Náš farmářský stánek již tradičně jako každý rok navštívil Vinobraní 2017 v Liběšicích. Návštěvníci vinobraní tak mohli ochutnat nejen naše pršuty, ale i další masné výrobky z naší vlastní výroby.

Vinařské Litoměřice 2017

Navštívili jsme s naším farmářským stánkem akci Vinařské Litoměřice 2017 konanou v domě kultury. Dobré víno, dobří lide, pohoda a k tomu naše užasné pršutky a klobásky. Velmi vydařená akce.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.