O nás   |    PRŠUTÉRIE®   |    Pršuty   |    Prodejny   |    Farma

Novinky

Ukázka výroby pršutu a chovu ovcí Suffolk v rodinném podniku

Moderátor Mistr Málek dnes navštíví Pršutérii Chovaneček, kde se podívá, jak probíhá výroba kvalitních masných specialit, hlavně tedy pršutu, na které se tento převážně rodinný podnik zaměřuje. Podívá se také na farmu v malé vesnici jménem Hlinná, kde rodina Chovanečků má své hospodářství.

PRŠUTERIE na VELETRHU FOR GASTRO - HOTEL PRAG

Také na letošním veletrhu FOR GASTRO & HOTEL vybírala odborná porota nejlepší exponáty a technologie letošního roku. Soutěžilo se ve dvou kategoriích (Technologie a vybavení a Nápoje a potraviny). O prestižní ocenění bojovalo celkem 31 přihlášených zajímavostí. Prestižní ocenění GRAND PRIX získaly v každé kategorii tři společnosti.

Odborná porota udělila také dvě čestná uznání. Předsedou poroty byl Miroslav Kubec, prezident Asociace kuchařů a cukrářů ČR, členy poroty byli Nina Provaan Smetanová, Muzeum Gastronomie a Kateřina Reimitzová, šéfredaktorka LCI CZ, s.r.o.. Porotci hodnotili technické parametry, progresivní technologie, netradiční nápad, mimořádnou kvalitu za přijatelnou cenu, materiál, ekologické hledisko, energetickou úspornost i možnosti uplatnění na trhu. Naše firma získala ocenění GRAND PRIX v kategorii \"Potraviny a nápoje\" za produkt Pršuto KLÁŠTERNÍ ŠUNKA.

Farmářský stánek Pršuterie Liběšice 2017

Náš farmářský stánek již tradičně jako každý rok navštívil Vinobraní 2017 v Liběšicích. Návštěvníci vinobraní tak mohli ochutnat nejen naše pršuty, ale i další masné výrobky z naší vlastní výroby.

Vinařské Litoměřice 2017

Navštívili jsme s naším farmářským stánkem akci Vinařské Litoměřice 2017 konanou v domě kultury. Dobré víno, dobří lide, pohoda a k tomu naše užasné pršutky a klobásky. Velmi vydařená akce.

Poznej svého farmáře 2016

PRSUTERIE - budeme tam také:) přijďte ochutnat nase PRŠUTA
Srdečně Vás zveme na den otevřených dveří, který proběhne na spřátelené kozí a ovčí famě v Držovicích - sobota 23. července 2016 od 10 do 15 hodin. Můžete se těšit na exkurze, workshopy, farmářský trh, živou hudbu, lokální občerstvení a mnoho akcí pro děti.

Roudnický košt 2016

Roudnický košt na lobkowiczkém zámku se konal 11.6. počtvrté. Našim zákazníkům opět chutnalo. Někteří již chodí najisto a vědí, že kde na severu Čech je dobrá vinařská akce, nás tam také najdou.
Potkali jsme se tam i s Farmou Držovice, vyhlášeným to výrobcem kozích a ovčích sýrů a domluvili jsme se na spolupráci. Těšte se na novou specialitku.

Litoměřický hrozen 2016

Náš farmářský program PRŠUTERIE byl 4.6.2016 opět na výjezdu. Tentokrát opět doma v Litoměřicích. V Gotickém hradě města Litoměřic se konal 5. Ročník Litoměřického hrozen. Naše děvčata měla s výrobky úspěch a jako vždy, v prostředí dobrého vína, se jednalo o výbornou akci.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.